Що таке дропшіппінг

1
Покупець оформлює замовлення у Вашому магазин
2
Ви передаєте замовлення в нашу компанію
3
Ми пакуємо товар та відправляємо Вашому клієнту
4
Ви отримуєте винагороду до 30% від вартості товару

Дропшиппінг постачальник 

Wal.ua

Ви працюєте безпосередньо з постачальником. Не потрібно закуповувати товар до себе на склад.

Ваша націнка сягає до 30% від вартості товару. Відправляємо замовлення 5 днів на тиждень.

Сплатити можно: передоплатою, накладним платежем або на розрахунковий рахунок.

Доставляємо: Новою поштою, Укрпоштою або в точку видачі Розетка

Запрошуємо до співпраці: почніть продавати сантехніку сьогодні!

Пропонуємо вам розпочати власний бізнес – роздрібний продаж сантехніки у своєму місті, за системою дропшипінг (без вкладень у товар). Це може бути і у вигляді електронного продажу онлайн, або профільне доповнення до вашого існуючого бізнесу.

Ми — виробник сантехніки бренду Wal та її комплектуючих. Ви зможете продавати сантехніку своїм клієнтам за вигідними для них цінами, і при цьому мати високу маржинальність, заощаджуючи на оренді торгових площ, складу, логістиці, системі обліку, зарплаті продавцям, виплаті надлишкових податків. І при цьому вам не доведеться вкладати суми у закупівлю товару – він уже є на наших складах!

Дропшиппінг — це бізнес, в якому покупець залишає замовлення у вашому, наприклад, інтернет-магазині, а ви передаєте замовлення виробнику або оптовому постачальнику.

Залишіть заявку на співпрацю на сайті wal.ua вже зараз! Вас супроводжуватиме особистий менеджер, який допоможе зареєструватися, вибрати позиції для продажу, ознайомить з нюансами роботи, допоможе сформувати файл із товарами та характеристиками, відповість на будь-які робочі питання.

Відповідаємо на поширені запитання

FAQ (відповіді на питання):

 1. Є РРЦ на товари? - так воно вказано на сайті Wal.ua;
 2. Які способи оплати?
  • передоплата;
  • післяплата (оплата при отриманні);
 3. Які способи доставки доступні?
  • Нова пошта;
  • Укрпошта;
  • Точка видачі Розетка
 4. Якими кур'єрськими службами можливо відправка післяплатою? - Нова пошта, Укрпошта, точка видачі Розетка;
 5. В які терміни відбувається відправка товару? - якщо замовлення надійшло нам до 14:00, в цей же день;
 6. Вкладаєте ви візитки або інші документи які зможуть відвести нашого клієнта? - ні;
 7. Яка гарантія на товар? - офіційна гарантія 12 місяців на вироби з цинку та латуні, та 36 місяців з нержавіючої сталі.
 8. Якщо клієнт має претензію? - всі звернення від клієнтів обробляєте ви, але обмін або повернення товару - без проблем. Якщо товар із заводським браком, повернення за наш рахунок;
 9. Якщо товар відправлено післяплатою, не отримано або клієнт відмовився від отримання? - якщо відмова від отримання пов'язана з: несправністю, не повною комплектацією або товар був відправлений не той, що в замовленні - всі витрати ми беремо на себе. В інших випадках за доставку в дві сторони платить партнер (тобто ви);
 10. Якщо виникли питання щодо товару, характеристик, комплектації? - вам потрібно подати запит у Telegram @waluashop
 11. Як повідомляти замовлення? - вам потрібно писати на пошту: info.wal.ua@gmail.com
 12. Як часто ви оновлюєте залишки товар? - залишки оновлюються на сайті 1 раз на 2-3 години (щодня);

Наша команда намагалася відповісти на всі питання, які можуть виникнути при роботі з дропшиппингу з нашою компанією. Даний відповіді на питання можуть доповнюватися та змінюватися без попередження. Якщо у вас є додаткові питання, напишіть їх у Telegram @waluashop

Система знижок для наших партнерів

Винагорода 20%

Після реєстрації ви отримуєте 20% знижки від ціни на сайті. Виплата винагороди провадиться після 5 виконаних замовлень протягом місяця.

Винагорода 25%

Протягом місяця потрібно виконати 50 замовлень (наприклад, у лютому) - тоді ви отримуєте 25% на березень. Якщо за березень ви не виконуєте 50 замовлень, вам надається статус Bronze (з винагородою 20%)

Винагорода 27%

Протягом місяця потрібно виконати 75 замовлень (наприклад, у лютому) - тоді ви отримуєте 27% на березень. Якщо за березень ви не виконуєте 75 замовлень, але виконуєте 50 замовлень вам надається статус Silver (з винагородою 25%). Але якщо за березень ви не виконуєте 50 замовлень, вам надається статус Bronze (з винагородою 20%)

Винагорода 30%

Протягом місяця потрібно виконати 125 замовлень (наприклад, у лютому) - тоді ви отримуєте 30% на березень. Якщо за березень ви не виконуєте 125 замовлень, але виконуєте 75 замовлень вам надається статус Gold (з винагородою 27%). Якщо за березень ви не виконуєте 75 замовлень, але виконуєте 50 замовлень вам надається статус Silver (з винагородою 25%). Але якщо за березень ви не виконуєте 50 замовлень, вам надається статус Bronze (з винагородою 20%)